BİLİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Eski Güvercinlik Yolu No: 113 - Gazi - Yenimahalle / ANKARA / TÜRKİYE

HARİTADA AÇ

Telefon: (+90) 312 296 20 00
Faks: (+90) 312 296 29 99

E-Posta info@madbt.com

WEB SİTESİNE GİT

Bilişim teknolojileri ve ERP çözümleri konusunda köklü bir geçmişe sahip olan MİTAŞ GRUP, hem grup şirketlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek hem de çeşitli sektörel ihtiyaçlara yönelik bilişim çözümleri oluşturmak üzere yetkinliklerini değerlendirmek için MİTAŞ Arge Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş’yi (MAD) kurmuştur.

MİTAŞ Arge Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., SAP danışmanlığı, eğitimi, bakım ve destek hizmetleri vermekte, SAP modüllerine entegre yazılımlar geliştirmekte ve iş ortaklarına sunmaktadır. Kurumsal kaynak planlama, risk yönetimi ve süreç iyileştirme alanlarında, uçtan uca bilişim teknolojileri desteği sağlayan bir çözüm ortağıdır. Bünyesinde projeye özel masaüstü, mobil ve web uygulamaları geliştiren in-house bir yazılım ekibi de barındıran MAD, kurumsal kaynak yönetimi altyapısı ve uzman kadrosu ile bu hizmetlerini grup şirketleri ve müşterilerine vermektedir.

ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi sertifikasına sahip olan MAD, IT donanım ve altyapısı tedarik, entegrasyon, güvenlik ve danışmanlık konularında da hizmet sağlamaktadır .