CIVATA

MİTAŞ GRUP, enerji iletim ve dağıtım hatları, telekomünikasyon direkleri, poligon direkler, makina, inşaat, çelik konstrüksiyon, otomotiv / otomotiv yan sanayi için cıvata, ankraj, saplama, somun ve rondela üretimini müşteri taleplerine ve uluslararası standartlara uygun olarak yapmaktadır.

CNC kontrollü, hızlı kalıp değiştirme özelliğine sahip soğuk dövme makinaları, sıcak dövme presleri ve yeni teknolojik yatırımlarıyla birlikte MİTAŞ GRUP, uluslararası pazarlarda, tanınmış bağlantı elemanları üreticileriyle rekabet edebilecek büyüklüğe ulaşmıştır. Talep edilen bağlantı elemanlarını tam zamanında üretim felsefesine uygun olarak, istenilen kalitede, çok kısa terminlerde üreterek müşterilerine teslim etmektedir.

EN 14399 ve EN 15048 fabrika üretim kontrolü uygunluk CE belgesine sahip bağlantı elemanlarının kalite kontrolünü çekme, darbe ve tork testleri ile birlikte mikroyapı, sertlik ölçümü, tuz testi, kaplama kontrolü, kimyasal analiz gibi kontrol ve testler ile yerine getirmektedir.

2015 yılında üretime geçtiği yeni tesislerinde Aralık 2016’dan itibaren fason galvaniz hizmeti de vermeye başlayan MİTAŞ GRUP, müşterileri için uzun vadeli tedarikçi ve çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.