GALVANİZ KİMYASALLARI

MİTAŞ GRUP, galvanizleme prosesinde kullanılan kimyasalların uluslararası standartlarda üretimi konusunda bünyesindeki şirket ile faaliyet göstermektedir.

Bu kapsamda müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu yüksek kaliteli kimyasallar ve alaşımlı tabletler ile gün geçtikçe ürün yelpazesi genişletilmekte, sahip olduğu güçlü laboratuvar ve Ar-Ge birimi ile inovatif ürünler pazara sunulmaktadır. 

MİTAŞ GRUP sektördeki teknolojik ilerlemeleri yakından takip ve bünyesine adapte ederek günümüze dek sadece yurt dışından yüksek maliyetlerle ve uzun sürede temin edilebilen kimyasalların uluslararası normlara uygun şekilde Türkiye’de üretimini gerçekleştirmiştir. Satışı yapılan ürünlerin ön işlem banyo kurulumu, satış sonrası destek organizasyonu da yerine getirilmektedir. 

Galvaniz kimyasalları üretimi ve satışının yanısıra galvaniz tesislerine yönelik kurulum danışmanlığı, verimlilik arttırmak için analiz ve öneriler ve problem çözme gibi hizmetler de verilmektedir.

Uzman ekiplerimizce yenilikler, ihtiyaçlar ve pazar gelişimi yakından takip edilerek dünya standartlarındaki ürün ve hizmetlerimizin müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla sunulmasına devam edilecektir.